piątek, 26 listopada 2010

Nowa strona PKN

Wczoraj nastąpiły oficjalne przenosiny strony internetowej naszego cudnego koła naukowego na rozległe i przyjazne łono Bloggera. Za jakiś czas fakt ten odnotują - mamy nadzieję! - roboty wyszukiwawcze Google'a i nikt nie będzie już błądził, poszukując nas, po meandrach Internetu. Choć, biorąc pod uwagę fantom naszej dawnej strony na serwisie umk.pl, byłoby to już raczej starorzecze... Odbiegam od tematu?

Mamy nadzieję (a ja szczególnie), że nowa strona, właśnie w takiej postaci blogowej, przypadnie Wam do gustu, a nam pozwoli na szersze zaprezentowanie aktualnej działalności. Wiecie, nic tak nie zniechęca do dodawania nowych informacji, jak konieczność grzebania w kodzie źródłowym strony!

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z sylwetkami członków naszego koła, a najbardziej - do swobodnego przeglądania wydanych już numerów "Między Regałami", naszego ukochanego dziecka. Komentujcie, obserwujcie nas, kochajcie! W końcu do Gwiazdki już coraz bliżej, zacznijmy wprowadzać atmosferę wzajemnej sympatii!

A tak po cichu napomknę: przygotujcie się, niedługo pojawi się numer szósty!

Brak komentarzy: