środa, 16 marca 2011

Między Regałami nr 7!

Już jest! Dzień przed zaplanowaną premierą, świeżutki, jeszcze ciepły i pachnący drukiem numer czeka na tych, którzy zechcą wziąć go w swoje dłonie i przeczytać. Dla tych, którzy brać go w ręce nie zamierzają, udostępniamy (zgodnie z nową, świecką tradycją) wersję elektroniczną, dostępną przez zakładkę "Między Regałami" w menu po lewej stronie. To, że być może nie udało się Wam otrzymać drukowanego egzemplarza na własność, nie jest wymówką, by nie czytać naszego czasopisma! :)

O czym przeczytacie, wiecie już zapewne z zapowiedzi - jeśli nie, to po prostu zajrzyjcie do nowego numeru. Możecie jednak nie wiedzieć, że tym razem udało nam się nawiązać współpracę z trojgiem osób spoza naszego koła: Martą Tyszkowską, Olą Sękowską i Dawidem Lipińskim. Mamy wielką nadzieję, że spodoba się im - i Wam - nasza współpraca. Nam się spodobała :).

Cóż mogę dodać? Zapraszam serdecznie do lektury. A całkiem prywatnie dodam, że jeśli kogoś zaciekawi recenzja Elegancji jeża, to ma szansę wygrania książki o, tu.

3 komentarze:

Milena pisze...

Nasze dziecko... kolejne!!! W poszerzonym gronie spłodzone... Dziękuję Wam za współpracę przy tym numerze i... zabieramy się za następny!!!

Anonimowy pisze...

Gratuluje kolejnego numeru. Pytam jednak, kiedy sa spotkania Kola? Dlaczego nie ma o tym info na tym blogu?

Anat pisze...

Spotkania PKN nie mają ustalonego terminu. Jesteśmy niewielką grupą miłośników prasy i przyległości, wszyscy mamy wiele różnych dodatkowych zajęć i obowiązków, więc każde spotkanie ustalamy w terminie aktualnie pasującym całej naszej grupie.
Jeśli ktoś życzyłby sobie do nas dołączyć lub miałby jakieś pytanie, może kontaktować się z nami poprzez pocztę elektroniczną (pkn_umk@stud.umk.pl), poprzez zostawienie komentarza na blogu lub pisząc do poszczególnych członków koła.