piątek, 10 sierpnia 2012

MR na Coperniconie 2012!

Powracamy z wakacyjnej przerwy!

Powracamy i informujemy radośnie, że Prasoznawcze Koło Naukowe objęło patronat medialny nad Coperniconem - toruńskim konwentem fantastyki, który odbędzie się w dniach 5-7 października br.

Copernicon organizowany jest przez Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn" - szalenie sympatycznych ludzi, których pasja i zaangażowanie gwarantują świetną imprezę. Co ważne - imprezę nie tylko dla starych, "fantastycznych" wyjadaczy, ale też dla osób, które nie przywykły do czytania Lovecrafta do poduszki i rzucania kośćmi procentowymi, żeby poznać prawdopodobieństwo burzy. Copernicon zapowiada się jako doskonały pomysł na spędzenie weekendu dla wszystkich, którzy lubią się po prostu dobrze bawić.

Ponadto, na Coperniconie będziecie mogli przeczytać wydany specjalnie na tę okazję numer "Między Regałami" - tym razem poświęcony fantastyce, rzecz jasna. Dołożymy wszelkich starań, żeby każdy znalazł w nim coś dla siebie.

Póki co - zaglądajcie na nasz blog i na facebookowy profil. Będziemy informować was o postępach, ciekawych punktach programu i innych ciekawostkach.

Do zobaczenia!

1 komentarz:

Porcelanowa pisze...

Ja się cieszę na samą myśl. ;)