środa, 26 czerwca 2013

Czas na zmiany!

Pewnie zupełnie się już nie spodziewaliście nowego numeru MR. Mieliśmy po drodze kilka problemów różnej maści, które pomogły nam podjąć ważną decyzję. Ten numer jest ostatnim, jaki oddajemy w Wasze ręce w wersji drukowanej. Od tej pory - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wcześniej, niż sądzicie - "Między Regałami" ukazywać się będzie jedynie w wersji elektronicznej.

Tym bardziej zachęcamy więc do sięgnięcia po numer czternasty, ozdobiony tak piękną, letnią fotografią. Będzie miał - kiedyś - znaczenie historyczne! Oprócz ślicznej okładki znajdziecie w nim, jak zwykle, trochę tekstów poważnych (o konferencji, akcjach czytelniczych i naszej zbiórce książek), kilka niepoważnych (w tym o steampunku), wywiad z założycielkami toruńskiej Wymienialni oraz lekko kontrowersyjny tekst o prawach autorskich napisany przez uroczą damę o równie uroczym pseudonimie.

Jeśli różne wydarzenia (w tym radosne, jak zakończona sesja) sprawiły, że nie będziecie w stanie dotrzeć do numeru w jego wersji drukowanej, link do wersji cyfrowej (oraz spis treści) możecie znaleźć tu: Między Regałami.

Miłej lektury i miłych wakacji!

Brak komentarzy: