poniedziałek, 7 października 2013

Między Regałami po raz 15-sty!
Na każdą imprezę wypada się modnie spóźnić… Także nasze koło postanowiło przystosować się do tej niepisanej zasady i potrzymać Was chwilę w niepewności. Tak… Nadszedł ten moment… „Między Regałami” powraca z już 15-stą odsłoną! Kto by się spodziewał, że tyle numerów już za nami? A ile jeszcze przed nami…? Warto poczekać i przekonać się osobiście. :)
Tymczasem nowy numer zabierze was przede wszystkim w magiczny świat Coperniconu, o którym głośno było we wrześniu – relacja, ciekawe wywiady, zdjęcia… Jeśli nie było Cię tam, przeczytaj koniecznie! Fantastyczne uderzenie i poczucie niesamowitego klimatu – gwarantowane! Ponadto, w opozycji do polskiego konwentu, wydarzenie z innego kontynentu (bo nie każdy czuje, jak mu się rymuje ;)), a mianowicie „Comic-Con”; wywiad z trochę innej beczki – czyli tajemnica świata hipnozy i świadomego snu; dużo dobrych tytułów do przeczytania i… Co tu dużo mówić… Przeczytaj, a dowiesz się sam! 

Życzymy miłej lektury!

 

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Hym, jeszcze gdyby tą zapowiedź pisała osoba nie posiadająca tendencji do przesadnego nadużywania "..." nawet skusiłbym się na zainteresowanie tematem. Szkoda, tak ewidentnie odstraszyć.

Anat pisze...

Nawet jeśli niektóre osoby w redakcji mają zamiłowanie do zawieszania głosu co drugie zdanie, to i tak warto zajrzeć do nowego numeru. Zapewniam, że ciekawych treści jest tam znacznie więcej niż pauz! :)
A.U.

Anonimowy pisze...

Jest co poczytać :)

Anonimowy pisze...

Mnie też te kropki odstraszyły, osoba będąca w redakcji powinna chyba bardziej przywiązywać uwagę do takich rzeczy. Niepoważne. No ale do gazetki zajrzę.