wtorek, 6 grudnia 2011

"Między Regałami" po raz dziewiąty!

Mikołajki wciąż jeszcze trwają, więc nie omieszkam dorzucić naszym wiernym czytelnikom kolejnego prezentu - zarówno grzecznym, jak i tym, którzy dobrze się w życiu bawią.

Jutro, 7 grudnia 2011 roku, do waszych rąk trafi nowy, dziewiąty już numer "Między Regałami". Nie krępujcie się poszukiwać go w naszym ukochanym Collegium Humanisticum oraz wszędzie tam, gdzie najdzie was na to ochota (nie obiecuję jednak, że wszędzie go znajdziecie - ponoć tylko Coca-Colę można znaleźć w każdym zakątku Ziemi).

W najnowszym numerze, jak zwykle, znajdziecie wiele ciekawych artykułów, inteligentnych spostrzeżeń, przemyślanych komentarzy i nie zawsze wyważonych opinii. Poczytacie - jeśli zechcecie -  o usługach bibliotecznych dla seniorów i czytelnictwie dziecięcym, przekąsicie wiadomościami kulturalnymi z toruńskiego podwórka, podejmiecie próbę zrozumienia slangu planszówkowych geeków i dacie się porwać rozważaniom nad sensem chodzenia do kina.

Jeśli na żadną z tych rzeczy nie macie ochoty, zawsze możecie obejrzeć okładkę i resztę ilustracji. Też warte uwagi.

Uprzejmie informuję również, że nowy numer będzie także dostępny na naszej stronie. Nie wstydźcie się zaglądać!

PS.
Trochę się nam pozmieniało w PKN-ie. Mamy nowe twarze, nowy - z braku lepszego słowa - zarząd, nowe pomysły i nowe pokłady chęci do działania. Więcej informacji już niedługo!

EDIT (7.12.2011)
Komentarz Krzysztofa Lityńskiego uświadomił mi, że powinnam poinformować oficjalnie: wersja on-line już jest dostępna! Link jak zawsze w zakładce "Między Regałami", w menu po lewej stronie. W serwisie Scribd, przycisk "Download" znajduje się na dole, jest duży i zielony. Trudno przeoczyć :).

4 komentarze:

Milena pisze...

G R A T U L U J Ę!! :*

Krzysztof Lityński pisze...

i gdzie to można ściągnąć? :)

Anat pisze...

Jak zawsze, wszystkie numery dostępne są w zakładce "Między Regałami", w menu po lewej :)

Asia pisze...

sama bym tego lepiej nie ujęła!
a już niebawem - złota dziesiątka!
dziękuję z nadziejami na przyszłość :) :*